Eesti Ratsaspordi Liit
   
           
 
Avaleheks »                                                      
 
Esileht
Uudised
Artiklid
Naisena sündinud ja...
Ajalugu
Edetabelid
Võistluskalender
Kontakt








 
 
» Eesti koondised 2007
15. veebruar 2007


EESTI KOONDISED 2007
  • Seenioride takistussõit
1.      Hanno Ellermann
2.      Rein Pill
3.      Gunnar Klettenberg
4.      Heiki Vatsel
5.      Urmas Raag
6.      Tiit Kivisild
………………………………
7.      Siim Sinijärv
8.      Ivo Ots
  • Noorte takistussõit
1.      Katrin Pill
2.      Oliver Karma
3.      Kertu Klettenberg
4.      Marion Mägi
5.      Lilian Lehe
6.      Mari-Liis Vunder
  • Juunioride takistussõit
1.      Kertu Klettenberg
2.      Lilian Lehe
3.      Helena Ingermann
4.      Mihkel Talvi
5.      Liis Danelson
6.      Karin Karma
  • Seenioride koolisõit
1.      Grete Püvi
2.      Maria Chulets
………………………………….
3.      Malen Vassil
4.      Marika Vunder
  • Noorte koolisõit
1.      Epp Keel
2.      Marion Mägi
  • Juunioride koolisõit
1. Anna - Liisa Rink
2. Angelica Uus
  • Seenioride kolmevõistlus
1. Erkki Hõim
2. Siret Saks
  • Noorte kolmevõistlus
1. Joosep Tikk
2. Maarja Martinson
  • Juunioride kolmevõistlus
1.      Maarja-Liisa Lill
2.      Kristiina Raudnagel
  • Seenioride kestvusratsutamine
1.      Heigo Rohtla
2.      Erle Oja
  • Noorte kestvusratsutamine
1.      Erle Oja
2.      Britt Truuts
  • Juunioride kestvusratsutamine
1.      Britt Truuts
2.      Nele Ulvi
  • Ponide takistussõit
1. Anna Talvi
2. Jessica Raide
  • Poniklassi koolisõit
1. Getter Kangur
2. Kertu Reimann
  • Ponide kolmevõistlus
1. Kerttu Reimann
2. Maarja Martinson
  • Ponilassi kestvusratsutamine
1. Brit Truuts
2. Evelin Laks


Loe kommentaare (2)


Nimi    E-mail   
Kood    

 
 
 
Lisa kuulutus
Tagasiside
Ostetakse
Töö
Lingid
Reklaam


UUDISED

Sanna Backlund ratsasti Suomen mestariksi  Loe edasi.. »

Noorhobuste Tshempionaat Koolisõidus toimub Vääna Ratsakeskuses 8-9.09!  Loe edasi.. »

Noorhobuste Tšempionaat & Luunja Karikas & ERL Suvine Karikasari Takistussõidus IV etapp  Loe edasi.. »

Urmas Raag ja Lord Conte St.Peterburgis CSI ***noorhobuste sõidus kolmandad  Loe edasi.. »

Mikael Wahlman voitti Ypäjän Finnderbyn, sunnuntain tiedote, yhteenveto ja tulokset  Loe edasi.. »


VANEMAD UUDISED >

 

Hucki jõesaun

Salman Shoisi kella- ja kullapood

ESHKS

ratsutori

http://arnoya-ari.blogspot.com/

HorseTV

http://www.ultraheli.ee/

Noorhonuste Tšempionaat