Eesti Ratsaspordi Liit
   
           
 
Avaleheks »                                                      
 
Esileht
Uudised
Artiklid
Naisena sündinud ja...
Ajalugu
Edetabelid
Võistluskalender
Kontakt








 
 
» Edastame 25-26 Luunjas toimuva koolisõidukursuse ajakava. Palun vaadake kas olete kirjas ja õige hobusega ning KUI TE EI OSALE, siis KINDLASTI ANDKE MÄRKU. Kuna grupid on täis siis on osa soovijaid juba ootelehel.
13. november 2006


 Alla Gladõsheva koolisõidu kursus Luunjas
                                               25.november, laupäev   26.november, pühapäev  
  Sportlane Hobune Sportlane Hobune
           
kell 10:30 Rebeka Neitsov Galents kell 9:00 Rebekka Neitsov Galents
  Aili Lomp Happollon   Alisja Solovjova Concord
  Kaie Peterson Andro   Kaie Peterson Andro
11:30 Ülle Taru Free Bay 10:00 Egne Vellner Elandra
  Gea Giudorf Panella   Susan Kaleta Astra
  Laura Niemelä Hallako on Moon 11:00 Marika Rättö Galma
12:30 Marika Rättö Rozzini   Ellen Põder Admirella
  Irmgard Kämper Winner Daemon   Kullo Kender Laky
  Kullo Kender Laky 12:00 Maarja-Liisa Lill Epoha
      Ingrid Dietrich San Antonio
                                       Lõunapaus               Lõunapaus  
    14:00 Elizabeth Arand Stjuuardess
      Tjorven Siiboja Borboon
15:00 Marika Rättö Galma 15:00 Marika Rättö Rozzini
  Ellen Põder Admirella   Irmgard Kämper Winner Daemon
  Siim Nõmmoja Agrarius      
16:00 Kaisa Rebane Pols 16:00 Laura Niemelä Hallako on Moon
  Helena Ingermann Lemorsa G   Triinu Hansen Mortimer
  Alisja Solovjova Concord   Kullo Kender Günter
17:00 Elizabeth Arand Platins 17:00 Angelika Koovit ?
  Tjorven Siiboja Intimus   Kadri Uibomägi Regenbogen
18:00 Kullo Kender Günter    
  Angelika Koovit ?    
  Kadri Uibomägi Regenbogen    
           
Osalejate aadressid:
Ootel: rebeka.neitsov@mail.ee
Erle ? ja Tukker ylletaru@hotmail.com pegasus003@hot.ee
inka_kaemper@hotmail.com
Kaisa Välja kaisavalja@hot.ee eva.pruuli@mail.ee
egnes@hot.ee
Meri Määttä- Patrik meri.maatta@hotmail.com marikarat@hot.ee
Heidi Lahtinen-Sitra ylletaru@hotmail.com
helena.ing@mail.ee
betty007@hot.ee
25.nov home.run1@yahoo.com
Riina Aer hobune Grenada Iberia grenada.ib@mail.ee pegasus003@hot.ee
Ringa Aer hobune Lear egnes@hot.ee
26.nov lisyonok@hot.ee
Elen Borissov hobune Krach


Loe kommentaare (8)


Nimi    E-mail   
Kood    

 
 
 
Lisa kuulutus
Tagasiside
Ostetakse
Töö
Lingid
Reklaam


UUDISED

Sanna Backlund ratsasti Suomen mestariksi  Loe edasi.. »

Noorhobuste Tshempionaat Koolisõidus toimub Vääna Ratsakeskuses 8-9.09!  Loe edasi.. »

Noorhobuste Tšempionaat & Luunja Karikas & ERL Suvine Karikasari Takistussõidus IV etapp  Loe edasi.. »

Urmas Raag ja Lord Conte St.Peterburgis CSI ***noorhobuste sõidus kolmandad  Loe edasi.. »

Mikael Wahlman voitti Ypäjän Finnderbyn, sunnuntain tiedote, yhteenveto ja tulokset  Loe edasi.. »


VANEMAD UUDISED >

 

Hucki jõesaun

Salman Shoisi kella- ja kullapood

ESHKS

ratsutori

http://arnoya-ari.blogspot.com/

HorseTV

http://www.ultraheli.ee/

Noorhonuste Tšempionaat